Magnez + wapń
w naturalnej wodzie


Prawidłowe nawodnienie organizmu powinno być tematem ważnym dla każdego z nas.
Nasze ciało w około 60% stanowi woda, a dziennie wypijamy około 2-2,5l płynów.
Mimo tego, że woda towarzyszy nam każdego dnia - nie doceniamy jej ogromnego znaczenia dla zdrowia i życia. Naturalna, wysokozmineralizowana woda Cechini Muszyna wzmacnia organizm najlepszymi składnikami mineralnymi. Pijąc wodę mineralną nie tylko nawadniasz organizm, ale też wzmacniasz go naturalnymi składnikami, które natura tworzyła ponad 250 lat.


Pij najlepsze minerały!

my-image-description

Magnez i wapń


W naturalnej wodzie mineralnej znajdziesz unikatowe składniki mineralne - wzmocnisz swój organizm naturalnie tym co najlepsze dla zdrowia.

my-image-description

Doskonała woda


Natura tworzy wodę w procesie, który trwa ponad 250 lat. Kropla wody, aby dotrzeć do źródła z którego jest pozyskiwana musi pokonać lata podziemnej wędrówki. Naturalne ukształtowanie terenu (geologia) ma znaczenie dla jakości wody, ponieważ każda kropla płynąc do źródła, z którego jest pozyskiwana nasyca się unikatowymi składnikami mineralnymi.

my-image-description

Przyjazne naturze butelki, które pochodzą w 100% z recyklingu i nadają się w 100% do recyklingu


Natura dba o człowieka, a marka Cechini dba o naturę wprowadzając nowe, przyjazne środowisku rozwiązania. Ekologiczne butelki i gospodarka o obiegu zamkniętym pozwalają ponownie wykorzystywać raz wyprodukowany materiał.

Pokaż siłę!
Gdy wypijesz wodę - zgnieć butelkę!

Wyrzuć ją wraz z korkiem do żółtego kosza.
Pamiętaj, że dzięki temu pozwolisz nam ponownie przetworzyć ten sam surowiec.
Dzięki Tobie nie produkujemy nowego materiału, a wykorzystujemy ten, który został raz stworzony.