Jak wydobywana
jest woda Cechini

Wędrówka wody do ujęć, z których jest pozyskiwana to proces trwający około 250 lat.
W tym czasie naturalna woda mineralna Cechinin nasyca się unikatowymi minerałami. Dzięki ukształtowaniu geologicznemu terenów Muszyny i procesowi naturalnej filtracji - woda Cechini bogata jest w pierwiastki takie jak magnez i wapń.

Zespół doświadczonych specjalistów wydobywa wodę z odwiertów Cechini, o głębokości około 200 metrów. Wykorzystując nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania - zabezpieczamy miejsce wydobycia wody, która specjalnym, podziemnym rurociągiem doprowadzana jest do pijalnia oraz rozlewni wody Cechini.

Woda, która trafia do rozlewni znajduje swoje miejsce w ekologicznej, przyjaznej środowisku butelce (butelka stworzona w 100% z recyklingu, nadająca się w 100% do recyklingu ). Z najwyższą starannością, a także przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań dokonujemy rozlewu wody i stale kontrolujemy jej jakość.


my-image-description

Jak dbamy o wodę


W procesie produkcji ważna jest dla nas każda kropla. Dbamy o najwyższą jakość. Doświadczony zespół specjalistów czuwa nad procesem rozlewu wody, a my stale się rozwijamy wprowadzając innowacyjne i ekologiczne rozwiązania

my-image-description

Woda wydobywana jest z głębokości około 200 m. W rozlewni wykorzystujemy nowoczesne linie produkcyjne spełniające najwyższe standardy. Stale kontrolujemy jakość - na terenie zakładu produkcyjnego działa nasze laboratorium. Dokładamy wszelkich starań aby naturalnie smaczna woda znalazła swoje miejsce w ekologicznej butelce

Zobacz proces produkcji wody

Najwyższa jakość, lata doświadczenia

Aktualności

Zobacz wszystkie