Adres

ul. Zazamcze 23
33-370 Muszyna

Telefon:

18 471 90 67
18 471 90 68


Fax: 18 471 90 69

Kontakt

    Korzystając z formularza kontaktowego podajesz swoje dane osobowe. Informacje na temat świadczonych usług elektronicznych, zasad działania Strony oraz przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w Regulaminie Strony oraz w naszej Polityce Prywatności.

    Zgodnie z wymaganiami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych „RODO” WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych w celu skorzystania z formularza kontaktowego i nawiązania kontaktu ze Sprzedawcą.

    Zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie danych osobowych zgodnie z wymaganiami RODO i rozumiem, iż podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i mam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, zmiany usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).