Powrót

Woda mineralna wzmacnia?

Naturalna woda mineralna – wzmacniaj się codziennie prawdziwymi minerałami

Chciałeś zadbać o zdrowie i dlatego kupiłeś drogi filtr do wody? Z pewnością zrobiłeś tak ponieważ zależało Ci na wartościowym nawodnieniu. Jeżeli szukając najlepszych rozwiązań wydałeś pieniądze na drogi produkt i w efekcie wlałeś do dzbanka wodę z kranu – zauważ, że ubogą w minerały wodę poddałeś dodatkowemu procesowi filtracji. 

 

Gdy znajdziesz czas na to, aby “przyglądnąć się wodzie”, którą pijesz codziennie – pomyśl czy jest to woda, która:

  • przez ponad 250 lat pokonywała drogę do źródła, z którego jest pozyskiwana? 
  • została nasycona przez naturę minerałami takimi jak magnez i wapń? 
  • jest naturalnie czysta?
  • wyróżnia się unikatowym, naturalnym smakiem i składem?  
  • dostarcza Twojemu organizmowi bezcennych minerałów (magnez, wapń)?

 

Cechini muszyna vs woda kranowa

 

Z pewnością analizując powyższe zrozumiesz, że “woda wodzie nierówna”. Najlepsza jest naturalna woda mineralna pozyskiwana z najlepszych ujęć. Ważny jest jej skład mineralny, który gwarantuje dostarczenie organizmowi odpowiednich wartości dla zdrowia. Zanim sięgniesz po jakąkolwiek wodę zwróć uwagę na fakt, że w składzie naturalnej wody mineralnej Cechini suma składników mineralnych wynosi około 1800 mg/l. W zwykłej wodzie kranowej znajdziecie średnio do 600 mg/l. W większości wód butelkowanych sprzedawanych w sklepach, ilość unikatowych minerałów wynosi zaledwie ok. 800 mg/l. 

Co to oznacza? 

Jeżeli nie sprawdzisz mineralnego składu wody podanego na etykiecie produktu – kupisz w sklepie zwykłą “wodę butelkowaną” w której ilość minerałów będzie nizsza lub zbliżona do ilości minerałów zawartych w zwykłej wodzie kranowej. Dokonanie zakupu wody bez sprawdzenia jej składu mineralnego może w praktyce oznaczać wyrzucenie pieniędzy na ładne, kolorowe opakowanie, które zostało wyprodukowane przez producenta wody… Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad tym jak zadbać o odpowiednią, wysoką jakość codziennego nawodnienia – włącz naturalną wodę mineralną Cechini do codziennej diety. 

 

Dlaczego? 

Dlatego, że natura nasyciła ją minerałami, które wzmacniają organizm. Pijąc Cechini dbasz o zdrowie i wybierasz wodę, której skład mineralny stworzyła natura (duża ilość wartościowych minerałów, które rozpuszczone w wodzie są łatwo przyswajane przez organizm). Jeżeli masz wybór – wybieraj mądrze i świadomie sięgaj po wodę Cechini.