Powrót

Wody smakowe – jaką wodę wybrać?

 

Uwaga rodzice! Na rynku dostępnych jest wiele różnych wód smakowych, które często zawierają sporo substancji konserwujących i cukru. Cechini Muszyna – naturalna woda mineralna bogata w składniki mineralne takie jak magnez i wapń, przedstawia bezkonkurencyjny napój stworzony na bazie naturalnej wody wysokozmineralizowanej.

 

Dobra woda z naturalnym aromatem to przede wszystkim woda bez dodatku cukru, bez konserwantów. Najczęściej wodę z naturalnymi aromatami piją dzieci, ponieważ aromat dodatkowo zachęca je to do picia wody. Rodzice wybierając właściwy napój dla najmłodszych powinni sprawdzić jego skład, oraz upewnić się, że przyzwyczajają do tego co naturalne i zdrowe (bez cukru i bez chemii). Cechini Muszyna z aromatem mango i cytryna,  to woda nie tylko smaczna, ale także zdrowa – ponieważ stworzona na bazie naturalnej wody wysokozmineralizowanej (czyli takiej w której suma składników mineralnych wynosi 1500 mg/l. W Cechini Muszyna suma składników mineralnych wynosi 1800 mg/l).

 

W roku 2021 na rynku dostępne są  już wody Cechini Muszyna z naturalnym aromatem mango i cytyny, w butelkach o pojemnościach 1,5L oraz 0,5L .

W rankingach konsumentów woda Cechini Muszyna z naturalnym aromatem cytryny została doceniona przez konsumentów, którzy w rankingach wód przewidzieli dla niej wysoką pozycję, oraz dostrzegli walory.

Zgodnie z poniższą opinią rzeklam.pl „Cechini Muszyna potrafi zrobić naprawdę dobrą wodę” 🙂

 

Cechini Muszyna - naturalna woda

 

 

Szukając opinii na temat wody Cechini bogatej w naturalny magnez i wapń, z naturalnym aromatem cytryny – znaleźliśmy ciekawy ranking wód prezentowany przez czytam etykiety

Cieszymy się, że już w zeszłym roku dostrzeżono produkt za jego skład.

 

Napój gazowany stworzony na bazie naturalnej, wysokozmineralizowanej wody polecamy każdemu. Woda nie tylko wyjątkowo smakuje, ale zachęca do picia i przestrzegania zdrowych nawyków.