Każde zwycięstwo
ma swoje źródło

Cechini to Polska, rodzinna firma, która od lat zajmuje się wydobyciem i produkcją naturalnej wody mineralnej zlokalizowanej na terenie uzdrowiska Muszyna. Misją marki jest dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowie konsumentów. Ciągły rozwój, wprowadzanie nowoczesnych technologii oraz ekologicznych rozwiązań (butelki 100% rPET) stanowią o sukcesach Cechini.

my-image-description

Nowoczesna rozlewnia
wody w sercu
uzdrowiska Muszyna

my-image-description

Laboratorium
jakości

my-image-description

Zespół
ekspertów

my-image-description

Lata
doświadczenia


my-image-description

Odpowiedzialność
za zdrowie


Ważne jest dla nas zdrowie społeczeństwa. Mamy doskonałą wodę bogatą w magnez i wapń, którą chcemy się dzielić. Od lat propagujemy zdrowy styl życia oraz aktywność. Wodę Cechini rozlewamy do ekologicznych butelek, które powstają z recyklingu i w 100% nadają się do recyklingu.

my-image-description

Dbałość i troska
o środowisko naturalne


W procesie wydobywania wody Cechini wykorzystujemy nowoczesne technologie. Sukcesywnie zmierzamy do pracy w systemie obiegu zamkniętego. W trosce o środowisko naturalne jako pierwsi na Polskim rynku wprowadziliśmy ekologiczne butelki pochodzące w 100% z recyklingu. Uświadamiamy jak ważna jest natura, która tworzy dla nas unikatową wodę i stale wprowadzamy przyjazne środowisku rozwiązania.

my-image-description

Nowoczesne
technologie


Woda Cechini wydobywana jest z głębokości około 200m i doprowadzana do rozlewni Cechini specjalnym rurociągiem. W procesie pozyskiwania wody z odwiertów zlokalizowanych na terenie Muszyny, wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ekologiczne rozwiązania. Dbając o najwyższą jakość procesu produkcji zachowujemy naturalny, unikatowy skład i smak wody.

my-image-description

Odkryj

wodę mineralną Cechini

Więcej

Aktualności

Zobacz wszystkie