Woda wysokozmineralizowana

Ciało dorosłego człowieka w około 60% stanowi woda. Odpowiednie nawodnienie organizmu umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie. Każdego dnia powinniśmy wypijać określoną ilość płynów. Zgodnie z opinią lekarzy i dietetyków woda wysokozmineralizowana powinna być elementem codziennej diety.

Pijąc naturalną, wysokozmineralizowaną wodę Cechini nie tylko nawadniamy organizm, ale też dostarczamy mu wartościowych składników mineralnych. Prawdziwe minerały rozpuszczone w wodzie są doskonale wchłaniane przez organizm.

Rekomendacje European Food Safety Authority (EFSA) wskazują jak dbać o prawidłowe nawodnienie. Włączenie do codziennej diety naturalnej wody mineralnej bogatej w najważniejsze dla życia minerały (m.in magnez i wapń) - wzmacnia organizm.

Wszystko czego potrzebujemy jest wodą. Budując naturalną siłę wybierajmy Cechini - wodę, która jest wartościowa, naturalnie smaczna i najlepsza dla zdrowia.

Cechini muszyna woda mineralna


my-image-description

Doceń właściwości wody


Woda Cechini polecana jest przez dietetyków, sportowców, lekarzy oraz specjalistów, dla których zdrowie jest najważniejsze. Bogata w magnez i wapń, o niskiej zawartości sodu - uzupełnia niedobory najważniejszych dla zdrowia pierwiastków, buduje naturalną odporność, sprawia, że czujemy się witalni oraz pełni energii. Doskonała dla każdego - wzmacnia minerałami codziennie!

my-image-description

Bogactwo minerałów

my-image-description

Wyjątkowy smak

my-image-description

Ekologiczna butelka

my-image-description

Najwyższa jakość

Zadbaj o zdrowie!

Włącz naturalną wodę mineralną Cechini do codziennej diety

Aktualności

Zobacz wszystkie